Rūta Miliūtė

BIOGRAFIJA

1990 lapkričio 27 d. gimė Kaune

2009 m. baigė Kauno „Santaros“ gimnaziją.

2014 m. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijo politikos mokslų bakalauro laipsnį.

2017 m. Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakultete įgijo viešosios politikos ir administravimo magistro laipsnį.

2012-2016 m. stažavosi Liudviko fon Mizeso institute Briuselyje, Belgijoje; pagal „Erasmus“ mainų programą buvo išvykusi studijuoti į Marmaros universitetą Stambule, Turkijoje; atliko praktikas Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje, Užsienio reikalų ministerijoje, nevyriausybinės organizacijos „Transparency International” Lietuvos skyriuje; dirbo dienraštyje „Kauno diena”, AB „Teo”, taip pat Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos veiklos koordinatore.

2016 m. išrinkta į Lietuvos Respublikos Seimą pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą. Dirba Ekonomikos komitete, vadovauja Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitečiui. Paskirta Europos reikalų pirmininko pavaduotoja, yra Seimo delegacijos Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkė.