Ilgą laiką ankstesnių Vyriausybių bei valdančiųjų partijų atstovai ignoravo įvairių visuomenės grupių, ypač socialiai jautrių, poreikius. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) nuo 2016 metų rudens ėmėsi aktyviai įgyvendinti savo rinkiminę programą ir įsipareigojimus šalies gyventojams.

LVŽS jau spėjo įrodyti, kad šis Seimas ir Vyriausybė rūpinasi žmonėmis – vaikais, senjorais ir dirbančiaisiais, bedarbiais ir tais, kuriems būtinos prieinamos sveikatos paslaugos, pigesni vaistai:

DIDESNĖS PENSIJOS – Vidutinė senatvės pensija išaugo nuo 255,3 Eur (2016 m. gruodį) iki 319,4 Eur (2018 m. gruodį).  2019 m. sausio mėn. pensijos didintos dar kartą ir dabar vidutinė pensija siekia apie 340 Eur.

VAIKO PINIGAI – Kasmėnesinę išmoką („Vaiko pinigus“) pernai gavo beveik pusė milijono vaikų. 2019 m. išmoka buvo padidinta iki 50 Eur. Išmoką ateityje planuojama didinti – šio Seimo ir Vyriausybės kadencijos pabaigoje ji turėtų siekti 100 Eur.

AUGANTYS ATLYGINIMAI – Minimumą uždirbančių asmenų skaičius Lietuvoje per dvejus metus sumažėjo daugiau nei per pusę  – nuo 20,2 % (2016 m.) iki 9,6 % (2018 m. gegužės mėn.), o 2017 m. darbo pajamų augimas buvo vienas didžiausių Europoje.

MAŽĖJANTIS NEDARBAS – Nedarbo lygis Lietuvoje mažėjo nuo 7,9 % iki 6,2 %.

PIGESNI VAISTAI – Dažniau peržiūrimas vaistų kainynas leidžia greičiau reaguoti į vaistų kainų pokyčius kitose ES šalyse – vien tai padeda per metus sutaupyti iki 8 mln. Ši ir kitos priemonės leidžia taupyti biudžeto lėšas, o vaistau dabar kompensuojami 100 %, o ne 80 % ir 90 %.

LVŽS kandidatai į Europos Parlamentą pasiruošę ir toliau ne žodžiais, o realiais darbais aktyviai bei rezulatyviai kovoti už mūsų šalies žmonių interesus ir Lietuvos pergalę Europoje.